УВАГА! у нашому інтернет-магазині ціни вказані м. Кам'янського Дніпропетровська обл., м. Краматорськ - уточнюйте за тел. 095-453-83-96
УВАГА! у нашому інтернет-магазині ціни вказані м. Кам'янського Дніпропетровська обл., м. Краматорськ - уточнюйте за тел. 095-453-83-96
Каталог Товарів
0
Порівняти
Порівняння товарів
Список порівнянь порожній
0
Вподобане
Вподобане
Список бажань порожній
0
0.00 грн.
Корзина
Корзина
У кошику порожньо!

Стіна з гіпсокартону

Дата публікації: 24.05.2016
Просмотров: 1933
Стіна з гіпсокартону

Купити гіпсокартон сьогодні можна в будь-якому будівельному магазині, будівництво за допомогою гіпсокартонних плит процес чистий, зручний та швидкий. Останнім часом у нашій країні з'явилося дуже багато будівельних бригад.

В основному це прості люди яких життя змусило заробляти у будь-який спосіб. І до будівництва мало хто стосувався. І тому люди, які наймають такі бригади, дуже ризикують потрапити в незручне становище. Доводиться або лаятися, або платити ще раз через незадовільну якість. А потім "горе-будівельники", зазвичай після виявлення шлюбу в роботі, починають звинувачувати продавців будматеріалів і як тут розібратися звичайному замовнику, який не має відношення до будівництва до початку ремонту у своєму будинку, абсолютно незрозуміло. Щоб уникнути подібних ситуацій, потрібно звертатися до будівельних магазинів, де на першому місці якість обслуговування та кваліфікація продавців, які дорожать своєю репутацією, а головне в обслуговуванні будівельного магазину – це знання технологій продавцями будматеріалів!

Як купити гіпсокартон із ціною від виробника

Придбати гіпсокартон та профілю це ще пів справи. Потрібно знати, як це правильно застосовувати. Адже будівництво процес відповідальний і якщо ви не стежитимете за дотриманням технології, то проблем не уникнути. Торгують будматеріалами багато хто, а ось грамотну консультацію безкоштовно отримати можна не скрізь. Проблеми з поставками будматеріалів у Краматорськ, Артемівськ, Дружківку, Костянтинівку, Красноармійськ, Маріуполь, Добропілля, Червоний лиман, у період війни створено дефіцит на багато груп будматеріалів, що є додатковою незручністю до проблеми відсутності кваліфікованих будівельників. .

У Донецькій області, в інтернет магазині будматеріалів Проком Юа можна купити будівельні матеріали зі складу, зробивши замовлення в інтернеті прямо сьогодні, отримати консультацію спеціаліста з усіх видів будівельних робіт та замовити послуги з доставки та безкоштовного вивантаження матеріалів на вашому об'єкті.

Давайте розглянемо тему гіпсокартонних систем:

Як самому зашити стіну гіпсокартоном?

Гіпсокартон- призначений для вирівнювання поверхонь стін, стель та використання всередині приміщень, з його допомогою легко монтуються гіпсокартонні перегородки. З листів "стелі гіпсокартону завтовшки 9 мм" монтуються арки, т.к. цього матеріалу легко надати радіусну форму попередньо намочивши його. Він так і називається - гіпсокартон для гнутих конструкцій, а стельовим гіпсокартоном його охрестили наші будівельники, хоча компанія Knauf рекомендує застосовувати на стелю звичайний лист гіпсокартону товщиною 12,5 мм.

Також велика перевага гіпсокартонних плит у звукоізоляції - і теплоізолюючому ефекті, т.к. між стіною та плитою можна для додаткового ефекту укласти хв. вату. Установка електричної проводки стає дешевшою і зручнішою, тому що її легше сховати в систему каркасу з профілю для гіпсокартонних систем.

У пристрої стін використовують кілька видів профілів, але основні профілю UD та CD, їх довжина буває 3 або 4 метри. Товщина профілів також буває різною, але, як показує практика, оптимальна товщина 0,4 мм. Цілком достатньо оскільки відповідає формулі ціна-якість.

Купити профіль для гіпсокартону недорого можна з полегшеними полицями, але це згубно вплине на надійність конструкції.

  1. УД - профіль служить для створення каркасу, тобто. напрямні кріпляться до стіни за допомогою дюбеля цвяхів або шурупів, залежно від матеріалів до якого вони кріпляться. Він так і називається - "стельовий-пристінний".
  2. ЦД - профіль служить для посилення конструкції. Вставляється в УД кріпляться шурупами 3.5\9.5 оптимальна відстань між профілями ЦД становить 60 см. Це важливо для подальшого монтажу гіпсокартонних плит.

Також для складання гіпсокартонних систем необхідні елементи кріплення:

  • прямий підвіс- служить для кріплення метал. Профілів до основи стіни;
  • краб – хрестоподібний з'єднувач для з'єднання профілів між собою;
  • з'єднувач ЦД – щоб збільшити довжину профілю ЦД.

Перейдемо до розрахунку кількості профілів:

  1. УД – профіль розраховується з розрахунку периметра стіни.
  2. Кількість ЦД – профілю розраховується виходячи з міркувань економії профілів та гіпсокартону. Єдине правило відстань між ними 60 см.

Після монтажу каркаса переходимо безпосередньо до прикручування гіпсокартону, для цього використовуємо шурупи по металу 25-35 мм.
Після цього шви гіпсокартону проклеюються серпянкою і шпатлюються спеціальною сумішшю фюген фюлером, що не дозволяє на стиках гіпсокартону утворюватися тріщинам. Проігноруєте стрічку серп'янку та обов'язково з'являться тріщини!

Наприкінці робіт проводиться ґрунтування та шпаклювання стін фінішною шпаклівкою. Далі стіна шліфується спеціальною сіткою і готова до фарбування, обклеювання шпалерами, або покриття будь-якими декоративними матеріалами.

Більш повну інформацію розрахункам та влаштуванню гіпсокартонних систем ви можете отримати на нашому сайті PROCOM UA, де кваліфіковані спеціалісти дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть вирішити питання з покупкою доставкою будівельних матеріалів. Також ви отримаєте інформацію про системи знижок, що проводяться акції. Способи доставки та оплати та у подарунок тільки у нас в інтернет магазині будматеріалів вам нададуть послугу безкоштовного занесення гіпсокартонних плит на будь-який поверх.

Ціна гіпсокартону на сайті, а доставку ви можете замовити як на сайті інтернет магазину, так і за телефоном

Поділитися:
Залиште свій відгук!
Залиште відгук про статтю