Брус, дошка, металопрокат! Шифер у наявністі!
Брус, дошка, металопрокат! Шифер у наявністі!
Каталог Товарів
0
Порівняти
Порівняння товарів
Список порівнянь порожній
0
Вподобане
Вподобане
Список бажань порожній
0
0.00 грн.
Корзина
Корзина
У кошику порожньо!

Як врятувати будинок від вогню й морозу?

Дата публікації: 24.09.2021
Просмотров: 4603
Як врятувати будинок від вогню й морозу?

Найстрашніше стихійне лихо, з яким стикаються люди - пожежа і холод. Хочете щоб ваш будинок був теплим і безпечним і слова - "Мій дім моя фортеця" були не пустим звуком у вашому домі? Правильно підбираючи матеріали для будівництва і ремонту можна отримати тепле, безпечне та екологічно чисте незгораюче житло для вашої родини. Один з таких матеріалів - СМЛ або стекломагнезітовий листи.

Магнезитова плита або СМЛ, відноситься до класу НГ (повністю не горючою) і являє собою аркуші розміром 1.2м * 2.4м, що відповідає розмірам плит ОСБ і гіпсокартону. До класу НГ відносяться багато матеріалів, починаючи від електро проводів, до стінових матеріалів, але тільки магнезитова плита не просто не горить, а й не виділяє шкідливих речовин і диму при відкритому впливі вогнем.

В інтернеті є відео випробувань цього матеріалу, де його більше 15 хвилин намагаються пропалити за допомогою паяльної лампи, при цьому на звороті аркуша, приміром вільно доторкаються рукою. Лист магнезиту більше 15 хвилин стримує вогонь, практично не нагріваючись і не змінює своєї форми і структури! Це чудове властивість матеріалу робить його таким популярним матеріалом для внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень і захисту дерев'яних і металевих конструкцій від вогню і морозу.

Купити магнезитових плит в Донецькій області та Луганської області, замовивши доставку у представника українського виробника цього матеріалу - мережі будівельних супермаркетів Проком.

Листи стекломагнезітовий не просто відмінна заміна ОСБ плити і гіпсокартону при обробці приміщення. Вони не просто є повністю не горючими, а ще й не тліють, не виділяють диму і інших шкідливих речовин. Магнезитову плиту застосовують навіть для виготовлення протипожежних дверей, фасадних панелей і інших відповідальних конструкцій. Вона має всі пожежні, санітарні та гігієнічні сертифікати і може застосовуватися в будь-яких приміщення з підвищеними вимогами до безпеки.

У будинку магнезитову плиту можна застосовувати для обшивки стін замість гіпсокартону, як облицювання каміна, для захисту від відкритого вогню, її можна укладати на підлогу замість стяжки під тепла підлога, і замість ОСБ як додаткове утеплення, при цьому на неї зверху можна клеїти плитку, наносити шпаклівку і фарбу як на звичайний гіпсокартон або ОСБ.

Але при цьому ви отримуєте повністю захищені від вогню і вологи стіни, підлогу і стелю, які навіть в разі впливу вогнем або затоплення, довгий час не змінюють своєї форми, які не запалюються, не розмокають і після висихання продовжують служити людям.

Ціна магнезитових листів для обробки приміщення в порівнянні з її властивостями цілком прийнятна в нашому інтернет магазині Проком.

Поділитися:
Рекомендовані товари
Зображення Гіпсова плита GKB 9,5 х1200х2500 (гіпсокартон) купити в procom.ua
3 відгуків
Залиште свій відгук!
Залиште відгук про статтю