Шифер у наявності! 430 грн. Конвектора від 1000 Вт – у наявності!
Шифер у наявності! 430 грн. Конвектора від 1000 Вт – у наявності!
Каталог Товарів
0
Порівняти
Порівняння товарів
Список порівнянь порожній
0
Вподобане
Вподобане
Список бажань порожній
0
0.00 грн.
Корзина
Корзина
У кошику порожньо!
Новини блогу

Кабель та провід купити в Проком - мідний чи алюмінієвий?

Кабель та провід купити у Краматорську на Академічній, 27 ви можете придбати за готівковим та безготівковим розрахунком з ПДВ, у будівельному супермаркеті Проком. Дуже часто на ринку можна купити кабель електричний та дроти з міді та алюмінію, які за однакових технічних характеристик мають різну вартість. У чому причина і чи немає обману? Про це ми розповімо вам на сторінках інтернет-магазину електротоварів Проком. Остерігайтеся шнурів і застосовуйте дроти відповідно до їх призначення. Так ви отримаєте розумну економію коштів і уникнете проблем, аварій в електромережі та пожеж.

Купити мідний кабель, СІП кабель чи провід АВВГ?

Мідний кабель купити в Україні краще та безпечніше, для заміни старої проводки у квартирі або при будівництві нового будинку. Він набирає популярності серед будівельників так, як має нижчий опір і електричний струм по таких проводах проходить вільніше, і без втрат. Проводи менше гріються і при цьому можна закладати менший переріз жил. Деякі купуючи квартиру не замінюють стару проводку, аргументуючи тим, що дроти з СРСР товсті та надійні. Це не зовсім так. Надійними вони були років 20 тому, а сьогодні за час експлуатації при додаванні сучасних потужних прасок і пилососів, у них першою зіпсувалась ізоляція, що може призвести до замикання та пожежі. Відрізнити мідь від алюмінію на прилавку магазину можна за кольором жил і за назвою. У алюмінієвих дротах першою літерою в назві буде "А". Провід розрізняються матеріалом ізоляції струмопровідних жил, перетином та формою. Та й сучасна ізоляція ПВХ високого та низького тиску, гуми з натурального та бутадієнового каучуку, фторопластова ізоляція та інші на три голови вищі та надійніші за ту, що залишилася вам у спадок від радянського минулого. Основні відмінності електричних проводів та кабелів такі:

  1. Види та матеріал провідника струму.
  2. Кількість жил та їх будова.
  3. Вид та властивості ізоляції.
  4. Покриття зовнішньої ізоляції.
  5. Броньовані та екрановані силові кабелі.
  6. Кабелі зв'язку та інтернету.

У яких випадках купити алюмінієвий кабель вигідніше?

Сердечник буває різний за товщиною та структурою, а як провідник у жилах застосовують мідь та алюміній. Маркування проводів на початку якої стоїть буква "А" говорить про алюмінієвий сердечник, якщо букви "А" немає, значить перед вами мідний дріт. Залежно від призначення в ньому може бути від однієї до десяти і більше жив. Якщо вам потрібний кабель АВВГ-2/2,5кв, це означає алюмінієвий сердечник у вінілової ізоляції та оболонці, самих жив у кабелі дві, а перетин жили два з половиною квадрати. Перетин потрібно вибирати за таблицею навантажень, з урахуванням всіх електроприладів, які можуть бути одночасно підключені до джерела живлення. Примітивно вважають, що переріз 2,5 кв алюмінію може витримувати навантаження 4,4 кВ. Кабель з мідним сердечником такої ж квадратури витримує навантаження на 25% більше. Жили можуть бути однодротяні та багатодротяні, що дає їм додаткову гнучкість. Від гнучкості проводів залежить їх сфера застосування. Так для звичайної закритої проводки в квартирі можна вільно застосовувати на прямих ділянках алюмінієві дроти з однією житловою, а ось якщо йдеться про приєднання до вже існуючої мережі мікрохвильової печі, пилососа або просто подовжувача, тут потрібен багатодротовий мідний кабель у вигляді шланку, ШВВП або гнучкий кабель КГ.

СІП кабель купити вигідно для магістральних мереж

Висока ціна мідного кабелю в порівнянні з алюмінієм робить силові кабелі з цього металу розкішшю в енергопостачанні та підвищує популярність СІП. Бажаєте купити силовий кабель, щоб запитати будинок чи цех на виробництві? Силовий самонесучий кабель СІП, з алюмінієвою житловою, саме те, що вам потрібно. Залежно від навантаження можна вибрати кількість жил та перетин. Для внутрішньої проводки в будинку найзручніше провід ПВС купити в інтернет магазині Проком. Ви можете замовити будь-яку довжину дроту та перерізу. Ми пропонуємо якісні та надійні вироби від провідного українського виробника "Запорізький завод кольорових металів". Ми маємо всі сертифікати якості і вся продукція відповідає ГОСТ або ТУ. Невисока ціна алюмінієвого проводу, широкий асортимент і справедлива вартість мідного проводу, зроблять ваш будинок надійним і безпечним. Ви можете замовити спеціальні види кабельно-провідникової продукції з доставкою на ваш будівельний майданчик "Новою поштою" або іншим зручним перевізником. Приймаємо заявки на броньовані силові та екрановані кабелі в негорючій та самозатухаючій оболонці для промислових підприємств. Доставка по Краматорську, Слов'янську, Бахмуту, Покровську та Костянтинівці власним транспортом. Робіть замовлення в інтернет магазині Проком та отримуйте дроти електричні з оптовою знижкою!