Ми працюємо, є доставка! Телефонуйте!
Ми працюємо, є доставка! Телефонуйте!
Каталог Товарів
0
Порівняти
Порівняння товарів
Список порівнянь порожній
0
Вподобане
Вподобане
Список бажань порожній
0
0.00 грн.
Корзина
Корзина
У кошику порожньо!
Новини блогу

Пластикова панелі (вагонка) - це сучасний оздоблювальний матеріал, що виготовляється з полівінілхлориду і отримав своє визнання за ряд універсальних і практичних властивостей, що надають приміщенню непідробне відчуття дерев'яних панелей, але з більш практичними для пластику властивостями.

Купити пластикові панелі. Види ПВХ панелей та їх застосування

 

Усього випускається два види пластикової вагонки – для внутрішньої та зовнішньої обробки. Для внутрішніх робіт використовуються панелі широкого спектру орнаментів та гами кольорів. Найпопулярнішими рішеннями є біла вагонка та під колір дерева. 

Купити вагонку доцільно і для зовнішнього оздоблення. Такі панелі випускаються з упором на високі коливання температури, здатні витримувати сильні морози або спекотну спеку. Колір таких панелей монохромний або стилізований під дерево.

 

Купити панелі пвх або пластик ?

 

Що ж краще? Розглянемо ці матеріали у межах наступних критеріїв.

  • Вологостійкість. Безперечна перевага пластикової вагонки, особливо коли необхідно купити панелі для кухні. Пластикова вагонка абсолютно нечутлива до вологи, перепадів температур, легко піддається очищенню від забруднень.
  • Вага. Більш легкі пластикові панелі можуть стати фактором їх купівлі.
  • Ціна. Пластикова вагонка, ціна якої у 2-3 рази дешевша, не залишає жодних сумнівів щодо цього пункту.
  • Забарвлення. Широкий спектр панелей ПВХ дозволяє задовольнити найрізноманітніші уподобання та дизайнерські проекти.
  • Звуко- та теплоізоляція. Вагонка ПВХ та дерево відмінно справляються з цими завданнями.

ПВХ панелі ціна і де ж купити?

Сучасна сфера продажів все більше переходить на електронні методи торгівлі. Щоб зайвий раз йти до магазину, шукати відповідний варіант та купувати пластикові панелі, ціна яких включає вагомі надбавки за оренду приміщення та інші витрати, що виникають при обслуговуванні звичайного магазину – можна відвідати сайт нашого інтернет-магазину procom.ua.

Пропонуємо скористатися перевагами широкого асортименту будівельних матеріалів, фарби, сантехніки, висококваліфікованої допомоги, низькою ціною та доставкою по всіх областях України, а Краматорськ, Слов'янськ, Дружківка, Костянтинівка, Артемівськ, Святогірськ, Червоний Лиман та інші доставки та безкоштовне занесення покупок нашого підприємства, у найкоротші терміни.