УВАГА! у нашому інтернет-магазині ціни вказані м. Кам'янського Дніпропетровська обл., м. Краматорськ - уточнюйте за тел. 095-453-83-96
УВАГА! у нашому інтернет-магазині ціни вказані м. Кам'янського Дніпропетровська обл., м. Краматорськ - уточнюйте за тел. 095-453-83-96
Каталог Товарів
0
Порівняти
Порівняння товарів
Список порівнянь порожній
0
Вподобане
Вподобане
Список бажань порожній
0
0.00 грн.
Корзина
Корзина
У кошику порожньо!

10 правильних кроків по даху з Ондуліну

Дата публікації: 24.05.2016
Просмотров: 3000
10 правильних кроків по даху з Ондуліну

Дах з Ондуліну виходить оригінальним по дизайну і простим у монтажі. Її можна зібрати самостійно знаючи технологію укладання Ондуліну та нюанси конструкції каркасу для нього. Хоча такий дах важить трохи і не дає сильних навантажень на стіни, під час монтажу потрібно знати десять правил щодо влаштування цього передового та надійного покрівельного матеріалу. Найнявши покрівельників краще простежити за дотриманням робітниками всіх ухилів та правильності кріплення ондуліну на латах. Ви можете вільно зайнятися монтажем самостійно знаючи ці нюанси технології. Експерти центру покрівельних технологій інтернет магазину будматеріалів Проком поділяться секретами цієї статті.

Перш ніж купити листи Ондулін для покрівлі необхідно врахувати нюанси

  1. Перший важливий нюанс – кут нахилу даху. Залежно від нього буде змінюватися снігове та вітрове навантаження на листи Ондуліна, якщо кут нахилу дорівнює або менше 10%, то решетування під покриттям має бути суцільним.
  2. Нахльостування листів по вертикалі має бути 300 мм, а бічний нахльостує дві хвилі. Каркас зводять із кроквяного дерев'яного бруса 50 на 100 мм або 50 на 150 мм, на який набивають обрізну дошку або листи OSB, щоб вийшов рівна і суцільна поверхня. При кутах нахилу від 10% до 15% решетування можна виконувати тільки з бруса з інтервалом 450 мм. При цьому і нахльостування листів зменшується до бічного в одну хвилю і по вертикалі в 200 мм. Якщо ухили покрівлі дозволяють укладати листи Ондуліна понад 15%, то перехльост кінцевий роблять в 170 мм, а бічний в одну хвилю. Але це все. Менше нахлест робити не можна за будь-якого ухилу вище 15%.
  3. Інтервал бруса в каркасі решетування під покриттям краще не змінювати по вертикалі. Так вам буде легше у з'єднаннях та збиранні карниза. Розмічати листи Ондуліна найкраще за допомогою обрізання листа та кольорового олівця. Листи чудово ріжуться звичайною пилкою по дереву, але є один секрет!

Знаєте як порізати ці прогумовані бітумні листи, щоб пила не застрягла у процесі різання?

  1. Її потрібно просто змастити олією. Можна звичайно використати болгарку. Ондулін дуже легкий і водночас еластичний, але міцний матеріал. Вага листа Ондуліна лише 6 кілограм. Підйом листів на дах не обтяжливе заняття для двох людей. Кріплення листів є спеціальними цвяхами з кольоровими капелюшками під колір листів. При цьому починати закріплювати Ондулін потрібно обов'язково з протилежного краю вітрам, що переважають у вашій місцевості. Уточніть цей нюанс і вперед!
  2.  
  3. Второй ряд листов следует начинать крепить с половинки листа распиленного вдоль волны пополам. Это важно для углового пересечения при креплении всей кровли и облегчит вам укладку. Прибивать листы следует обязательно в каждую волну на конечном пересечении и с обеих сторон в боковые волны. Некоторые "строители" экономят на гвоздях. Это чревато последствиями во время сильных ветров или ливней. Прибивать Ондулин нужно двадцатью гвоздями в каждый лист! Тогда вы получите надежную крышу и гарантию на покрытие 15 лет. Прибивая листы используйте натянутый шнурок по которому вы будете выдерживать горизонталь линий.

    Крепление ендовы нужно делать по встроенным в обрешетку сплошным брусом для надежности конструкции. Лучше не использовать самодельные ендовы из оцинкованной стали или других материалов. Вы можете купить ендовы Ондулин, чепец и другие комплектующие у нас в центре кровельных технологий в Краматорске на Шкадинова, 27 или посетив страницы интернет магазина стройматериалов Проком. Чепец на коньке следует по заранее подготовленному усиленному основанию с подветренной стороны. Гвозди при этом забиваются в каждую волну листа на который и ложится чепец.

В местах где листы Ондулина примыкают к стене возникает проблема, как герметизировать боковой стык? Очень просто! Возьмите для этого ендову и прикрепите к стене на битумную мастику для хорошей гидроизоляции стыка. Вторую сторону ендовы прикрепите гвоздями к листам на кровле. Стык со стеной при этом хорошо загерметизируйте.
 

Как купить листы Ондулин в интернет-магазине Проком

В каталоге кровельных материалов, который откроется слева в зеленом окошке, после того как вы кликните по кнопке в шапке сайта с надписью "материалы для кровли" кликните по надписи "Ондулин" и перед вами откроется ассортимент именно этих кровельных листов и комплектующих с ними связанных. Используйте только фирменные коньки и ендовы. Это избавит вас от проблем при монтаже и даст гарантию надежности крыши на долгие годы. Для оформления чепца гребня и коньков используйте специальные элементы этой торговой марки.

Покрівельні вікна або різні димохідні та вентиляційні труби на даху створюють загрозу протіканню на примиканнях до листів Ондуліна. Для їхньої герметизації використовують спеціальну стрічку Ондуфлеш. Ціна стрічки Ондуфлеш у каталозі на сайті. Для герметизації стиків з різними горищними надбудовами краще використовувати стрічку Ондубанд. Дах з Ондуліна укладають на спеціальні покрівельні мембрани пароізоляції. У нас можна купити пароізоляційну плівку в комплекті з листами, дерев'яним брусом для решетування та утеплювачем під покрівлю.

купити листи Ондулін для покрівлі , то у нас як у офіційних представників Onduline у ​​Краматорську , Слов'янську, Червоноармійську, Артемівську - Бахмуті, Дружківці, Костянтинівці, Селидовому, Добропіллі та інших містах Донецької та Луганської області ви отримаєте гарантійний талон на 15 років. Ондуліна за умови правильного укладання та експлуатації.

Доставка покрівельних матеріалів здійснюється власним транспортом зі складу на будмайданчик. Тільки у нас безкоштовне вивантаження та підйом будматеріалів на поверх. Постійним та оптовим клієнтам спеціальні знижки від 1% до 5%. Якщо ви вирішите купити Ондулін, дерев'яний брус для решетування, плиту OSB та комплектуючі, то ви гарантовано одразу отримаєте знижку на всі товари в 5%.

Телефонуйте, замовляєте матеріали для покрівлі в інтернеті та отримуйте знижки! Адже ціна матеріалів для покрівлі знижується пропорційно до підвищення суми вашої покупки! Купуйте більше, а значить дешевше!

Вам сподобалась наша стаття? Розкажіть друзям, натисніть на: Facebook, Однокласники, В Контакті, Twitter, Google+, Моєму Мирі@mail.ru.

Поділитися:
Рекомендовані статті
01.01.1970
01.01.1970
01.01.1970
01.01.1970
Залиште свій відгук!
Залиште відгук про статтю