УВАГА! у нашому інтернет-магазині ціни вказані м. Кам'янського Дніпропетровська обл., м. Краматорськ - уточнюйте за тел. 095-453-83-96
УВАГА! у нашому інтернет-магазині ціни вказані м. Кам'янського Дніпропетровська обл., м. Краматорськ - уточнюйте за тел. 095-453-83-96
Каталог Товарів
0
Порівняти
Порівняння товарів
Список порівнянь порожній
0
Вподобане
Вподобане
Список бажань порожній
0
0.00 грн.
Корзина
Корзина
У кошику порожньо!

5 найнадійніших і дешевих матеріалів для даху в рейтингу ціна-якість

Шифер сьогодні є найдешевшим матеріалом для даху, але його застосування таїть в собі цілий ряд небезпек. В Україні, до недавнього часу, його виготовляли з суміші цементу з азбестом, а в Європі застосування азбесту категорично заборонено в житловому і промисловому будівництві. Основна причина заборони асбеста- це онкологічні захворювання. Що ж робити, якщо доводиться економити і ваша кошторис на покрівлю сильно обмежена? У Донецькій і Луганській області в таких містах як Слов'янськ, Святогірськ, Дружківка або Добропье більше половини будинків мають скатну конструкцію даху, де найчастіше за все, в якості покрівельного матеріалу застосовували звичайний шифер. Та й сьогодні серед цілого ряду покрівельних матеріалів, таких як металочерепиця, бітумна черепиця або профнастил, ніхто не може зрівнятися з ціною шиферу. Він популярний в Торецькому і Авдіївці, Селідове і Покровське, так як в цих містах переважають приватні будинки зі скатними покрівлями.

Чим недорого покрити дах будинку?

Все залежить від типу даху. Якщо плоска покрівля, то підійдуть матеріали з картону, скловолокна і бітуму. Найдешевші види матеріалів для даху діляться за типами покрівлі і самим бюджетним в першій п'ятірці є руберойд. Давайте розглянемо першу п'ятірку покрівельних матеріалів докладніше починаючи від найдешевших.

1. Руберойд РКП і РКК.  

Ціна руберойду в інтернет магазині procom.ua найнижча в регіоні. Для його приклеювання вам знадобиться бітум купити який можна прямо зараз замовивши доставку з безкоштовної навантаженням і розвантаженням, в комплекті з покрівельним і прокладним руберойдом.

2. Еврокубероід в Краматорске- це наплавляються матеріал, придбати який можна в мережі Проком і він другий, в рейтингу недорогих покрівельних матеріалів для плоского даху. Він складається з скловолокна просоченого модифікованим бітумом. Модифікатори покращують властивості бітуму та збільшують термін служби даху. Крім того модифікатори дозволяють ремонтувати дах при мінусових температурах. Технологія укладання та-ж що і звичайного руберойду, два шари підкладки і один покрівельний з посипкою. Поверхня перед укладанням обробляють праймером і наносять євроруберойд за допомогою пальника. Його родичем при влаштуванні скатних дахів є бітумна черепиця.

3. Шифер безазбестовий на основі фіброволокна

Купити безасбестовий шифер на сьогодні, як і раніше буде вигідно, бо це найдешевший покрівельний матеріал, який застосовується при влаштуванні скатних покрівель. Купити безазбестовий шифер в Україні можна на сайті інтернет магазину Проком з доставкою з Івано Франківська та складів в Краматорську та Слов'янську. У машину вантажиться до 963 фіброцементних листів безасбестового шиферу. Покрівля з шиферу на сьогодні найдешевший і надійний варіант пристрою даху приватного будинку, школи або іншого громадського будівлі. Зручна і недорога служба логістики допоможе доставити цей матеріал для скатної покрівлі в Бахмут, Авдіївку, доброполье або Лозову, а точніше по всій Донецькій і Луганській області.

Багато в гонитві за економією ще раніше застосовують азбестовий шифер, але для тих кого цікавить здоров'я, саме безазбестовий шифер є найоптимальнішим рішенням. Ціна безасбестового шиферу найнижча в Україні, серед матеріалів для скатних покрівель.

4. Стільниковий полікарбонат в Краматорську і Словянске- представлений на базах Проком в трьох виробниках і займає четверте місце в рейтингу. Наші експерти віддають цьому прозорому покрівельного матеріалу місце в першій п'ятірці, через його універсальності і властивостей по світлопроникності і теплоізоляції. Листи полікарбонату після різкого подорожчання цін на металовироби, стали гідним конкурентом профнастилу та металочерепиці, а за багатьма параметрами залишили їх далеко позаду.

Купити полікарбонат вигідно і зручно для аркових покрівель і навісів, а при влаштуванні теплиці полікарбонатні листи стають незамінними і надійними захисниками від зайвого сонця, холоду і вітру. Він продається листами шириною два, а довжиною 6 метрів. Для його кріплення застосовують спеціальні прес шайби з гумкою, які при нагріванні і охолодженні даху оберігають листи від тріщин. Взагалі 90% нарікань на полікарбонат куплений в Україні є наслідком неправильного монтажу цього надійного покрівельного матеріалу. Купити полікарбонат просто, а при монтажі треба виконати ряд нюансів.

1 Найчастіше листи полікарбонату мають захисний шар від ультрафіолету, який покритий захисною плівкою з лицьового боку. Наші