Брус, дошка, металопрокат! Шифер у наявністі!
Брус, дошка, металопрокат! Шифер у наявністі!
Каталог Товарів
0
Порівняти
Порівняння товарів
Список порівнянь порожній
0
Вподобане
Вподобане
Список бажань порожній
0
0.00 грн.
Корзина
Корзина
У кошику порожньо!
Новини блогу

Вибрати й купити пластиковий плінтус в Проком в Краматорську або ж замовити по інтернету?

Підлоговий плінтус за найкращою ціною в Інтернеті закінчує етап укладання лінолеуму і ламінату і є важливим елементів в інтер'єрі будь-якого комерційного приміщення або житла.

За своєю суттю, плінтус - це спеціальна планка, за допомогою якої ховається від сторонніх очей зазор стикового, що розташований між стіною і підлогою кімнати. При укладанні ламінованих підлог він повинен приховувати технологічний отвір між покриттям і стінами квартири. Плінтус пластиковий ціна якого варіюється від 7.19 грн до 498 грн, монтується вже в останню чергу, коли повністю завершена обробка стелі, стін і покладений паркетна підлога. Всі представлені на сайті товари даної групи налічують 2245 одиниць.

Купити пластиковий плінтус можна під колір лиштви, дверей, або під колір паркетного покриття підлоги. Саме завдяки цьому формується повністю завершений образ всього дизайну приміщення. Проводиться плінтус різноманітного дизайну і різної висоти. Найбільше поширення отримав плінтус підлоговий «чобіток», а більш сучасним прямим дизайном є «европлинтус».

  1. Функція плінтуса не тільки декоративна, але і технологічна.
  2. Він став свого роду тепловим швом між стіною і паркетом.
  3. З його допомогою можливо заховати з очей всі дроти, а також інші комунікації, що проходять по периметру основи підлоги.

Підлоговий пластиковий плінтус

Підвищений попит, на сьогодні, придбав саме плінтус пластиковий, має цілий ряд переваг в порівнянні з плінтусами з МДФ, або дерев'яними плінтусами. Пластикові плінтуса підлогові ціна на які прийнятна практично для кожного покупця, в першу чергу мають підвищену вологостійкість, тому практично не піддаються деформації при багаторазових намокання і висихання.

Відмінним його перевагою є і широка кольорова гама. Встановлюється плінтус пластиковий з найменшими витратами зусиль і часу, а в разі необхідності може бути невимушено і легко демонтований.
Сучасні плінтуса з такого матеріалу, як пластик стали абсолютними лідерами в бюджетному сегменті ринку. Адже плінтуса з МДФ і дерева вагомо поступаються за експлуатаційними характеристиками, хоч і є більш престижними.

Купити підлоговий пластиковий плінтус або поріжки можна на сторінках нашого інтернет-магазину procom.ua. Ми пропонуємо такий вид плінтуса навіть з гнучкими краями і кабель каналами. Доставка залежить тільки від вибору клієнта і можлива будь-компаній перевізником по території всієї України.